Przejdź do głównej zawartości

blue stripes:)

Witam , a raczej Dobry  Wieczór :)

Nie miałam za bardzo czasu by tu wcześniej zajrzeć : / Ostatnie egzaminy mi zostały .Ale cóż na taki termin i już . A niektórzy już mają wakacje. Ale już niedługo : D

Ten post jest o stylizacji opartej na bluzce w paski. Zdjęcia zrobione przez mojego narzeczonego :D Nie mogła się powstrzymać by to słowo napisać ( narzeczonego) , jak ja się cieszę :) Bluzka jest bardzo fajna jest granatowa ale ma wstawkę w formie wielkiej kieszeni na przodzie i jest w fajne biało niebieskie paski.
Założyłam do tego jeansowe szorty. Jeśli chodzi o buty to zdecydowałam się na moje turkusowe koturny które kupiłam kiedyś w CCC . Dodatki : kolczyki w kształcie wieży Eiffla, bransoletka chabrowa i naszyjnik w kształcie liścia.


Hello, Good Evening and more :)

I did not have too much time to look here before: / Recent examinations have been me. But what of that term and longer. And some already have a holiday. But very soon: D

This post is about styling based on a striped shirt. Pictures taken by my fiance: D She could not stop to write the word (fiance) and I'm happy :) blouse is very cool but has a dark blue insert in the form of a large pocket on the front and a cool white and blue stripes.
I wore jeans to shorts. As for the shoes are decided on my turquoise wedges that I bought sometime in the CCC. Extras: earrings in the shape of the Eiffel Tower, cornflower bracelet and necklace in the shape of the leaf.

Sorry if some incorrectly written in English language
I'll try to write better.


bluzka/top - primark
szorty/shorts - local shop
buty/shoes - CCC
bransoletka/bracelet - local shop
naszyjnik/necklace - new yorker

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Szary i nie tylko...

Hej kochani,

Miałam ten post wstawić kilka dni wcześniej ale coś działo mi się z komputerem. Na szczęście już wszystko w porządku. Choć przyznam się szczerze, że ostatnio dopada mnie ,, jesienna chandra" to nie odstępuje od powrotu do blogowania, ... nie daje za wygraną :) Jesień ma swoje wadu i zalety. Jedną z dwóch zalet i najbardziej moją ukochaną to cudowne złociste liście jak w poprzednim wpisie oraz drugą to uwielbiane przeze mnie sweterki (w jesieni i zimie to moja ulubiona część garderoby).
Dziś dodam kilka zdjęć z słonecznych i ciepłych dni jesieni.A Wy czemu lubicie lub nie lubicie jesieni ?

Powrót do blogowania

Hej kochani,

Na samym początku chciałam przeprosić, że mnie tak długo tu nie było. Przyznam szczerze, że miałam myśli o usunięciu bloga, dlatego też nic przez długi czas nie wstawiałam. Przemyślałam to, że nie chce tracić tych wcześniejszych wpisów oraz tracić przyjemności jaką mam z blogowania więc dlatego oto jestem ponownie.
Dziś chciałam dodać kilka zdjęć stylizacji z tych cieplejszych dni jesieni.Do następnego :* ♥

Sinsay GIRLS♥

Hej kochani,

Tutaj na blogu jeszcze nigdy nie wspominałam o mojej pracy. Napiszę to dziś, ponieważ chciałam z Wami podzielić się pewnym wydarzeniem w którym ostatnio uczestniczyłam. Mianowicie pracuje w sklepie odzieżowym Sinsay jako dekorator, a tym wydarzeniem były pierwsze urodziny salonu. Nie wiem kiedy to zleciało, że minął już rok jak tam pracuje. Ale jak są cudowni ludzie w pracy to i czasu się nie zauważa.
Wstawiam kilka zdjęć z urodzin :

słodki torcik
the best people :


A Wy pracujecie w sklepie odzieżowym ? Lubicie swoją pracę? A może też ostatnio mieliście urodziny sklepu w którym pracujecie lub waszego sklepu? A może macie jakieś pytania do mnie? Piszcie w komentarzach ♥

PS: Zapraszam również na mój instagram . Również instagram sinsay oraz sinsaypeople.