Przejdź do głównej zawartości

Czy to możliwe?

Hej kochani,

Kiedyś myślałam, że przyjaźń w pracy jest niemożliwa. Ale myliłam się i teraz wiem, że jest jednak to możliwe. Spotkałam w pracy fantastyczne osoby. Dzięki tej atmosferze jest poczucie, że to miejsce jest takie przyjemne i te 8 godzin pracy mija szybko i w cudownej atmosferze. Raczej jestem osobą kontaktową, więc ze wszystkimi rozmawiam. A najlepiej dogaduje się i zaprzyjaźniam z dwoma dziewczynami. Z taką Karoliną i Anią. Podobne zainteresowania, dzięki czemu mnóstwo tematów do rozmów. Czuje, że mogę na nie liczyć. Może to właśnie dzięki dzielenia wspólnych podobnych zainteresowań, zdań na różne tematy itp.
Uważam że to naprawdę coś wspaniałego poznać w pracy takie osoby, które staną się naszymi przyjaciółmi.


A Wy  przyjaźnicie się z kimś w pracy?
Uważacie, że taka przyjaźń jest możliwa?
Jest blisko taka przyjaciółka na którą możecie liczyć( czy to w pracy czy w szkole) ?

Komentarze

 1. Myślę, że jak najbardziej jest to możliwe, ale wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska i ogólnej atmosfery. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki takim osobom praca staje się przyjemniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna filiżanka:)))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Różne rzeczy są z pozoru nie możliwe;p Też tak kiedyś myślałam, ale nad przyjaźnią damsko męską;p
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Flower

Hej kochani,

Chciałam Wam na szybko pokazać moją stylizacje z soboty. Postawiłam na spodnie w kwiaty, które są najważniejsze w tej stylizacji. Ale, żeby nie było zwyczajnie założyłam letnie ponczo z frędzlami. Jak Wam się podoba?
Zapraszam również na instagram @mmarti122

Weselny klimat

Hej kochani,


Ostatnio byłam na weselu i z racji tego chciała Wam pokazać kilka zdjęć ( w tym też stroju). Jedzonko było pyszne i brzuch pękał, a nogi bolały od tańca.Wesele było jak najbardziej udane. Nie zrobiłam wiele zdjęć na sali, ponieważ nawet nie było zbytnio na to czasu. 


Szybkie zdjęcie z Dawidem i jego siostrą :
Samochód młoda para miała piękny:
Na deser były lody:
 Były pyszne drinki:
Na koniec jedno z poprawin:

Kolejne zmiany...

Hej kochani,Miałam częściej odwiedzać Was tutaj. Ale były kolejne zmiany w moim życiu (w pracy) i jeszcze trochę szykuje się zmian (remonty itp.). Ale te zmiany, które będą nie powodują brak czasu. Dodatkowo teraz pracuję w innych godzinach co spowoduje, że będę mogła zająć się na dobre blogowaniem. Ale tym razem wiem to na pewno... i wiem, że to się uda. Jest to jeden z moich celów na ten rok.Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo ;*