Przejdź do głównej zawartości

Czy to możliwe?

Hej kochani,

Kiedyś myślałam, że przyjaźń w pracy jest niemożliwa. Ale myliłam się i teraz wiem, że jest jednak to możliwe. Spotkałam w pracy fantastyczne osoby. Dzięki tej atmosferze jest poczucie, że to miejsce jest takie przyjemne i te 8 godzin pracy mija szybko i w cudownej atmosferze. Raczej jestem osobą kontaktową, więc ze wszystkimi rozmawiam. A najlepiej dogaduje się i zaprzyjaźniam z dwoma dziewczynami. Z taką Karoliną i Anią. Podobne zainteresowania, dzięki czemu mnóstwo tematów do rozmów. Czuje, że mogę na nie liczyć. Może to właśnie dzięki dzielenia wspólnych podobnych zainteresowań, zdań na różne tematy itp.
Uważam że to naprawdę coś wspaniałego poznać w pracy takie osoby, które staną się naszymi przyjaciółmi.


A Wy  przyjaźnicie się z kimś w pracy?
Uważacie, że taka przyjaźń jest możliwa?
Jest blisko taka przyjaciółka na którą możecie liczyć( czy to w pracy czy w szkole) ?

Komentarze

 1. Myślę, że jak najbardziej jest to możliwe, ale wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska i ogólnej atmosfery. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki takim osobom praca staje się przyjemniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna filiżanka:)))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Różne rzeczy są z pozoru nie możliwe;p Też tak kiedyś myślałam, ale nad przyjaźnią damsko męską;p
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Kolejne zmiany...

Hej kochani,Miałam częściej odwiedzać Was tutaj. Ale były kolejne zmiany w moim życiu (w pracy) i jeszcze trochę szykuje się zmian (remonty itp.). Ale te zmiany, które będą nie powodują brak czasu. Dodatkowo teraz pracuję w innych godzinach co spowoduje, że będę mogła zająć się na dobre blogowaniem. Ale tym razem wiem to na pewno... i wiem, że to się uda. Jest to jeden z moich celów na ten rok.Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo ;*
Hej kochani,
Zauważyłam ostatnio, że brakuje mi bardzo blogowania. Ale było kilka zmian i sytuacji, które pochłonęły mój wolny czas i przede wszystkim też energię. Nowa praca, której grafik jest naprawdę różny. Ponieważ pracuję w sklepie odzieżowym Sinsay, a więc weekend też się wlicza. Spowodowało to, że na początku nie mogłam się ogarnąć. Ciągle byłam zmęczona. Ale wracam do żywych i do blogowania. Myślę, że się uda. Przyzwyczaiłam się do tego trybu życia i znalazłam sposób by mieć w miarę na wszystko czas. Miłego dnia i buziaki. Do następnego;* 

Sobotni spacer

Hej kochani,

W weekend pojawiło się słoneczko. Korzystając z tego, że mieliśmy wolną sobotę wybraliśmy się na spacer. Cudownie tak spacerować gdy wreszcie pojawiła się taka pogoda. Zostawiam kilka zdjęć ze spaceru. Przy okazji możecie zobaczyć moją stylizację.

Kurtka- Sinsay Bluza - Zara Spodnie - Sinsay Plecak - Reserved