Przejdź do głównej zawartości

Nowe nabytki:)

Witam!

Ostatnio, jakoś nie udaje mi się znaleźć czasu na blog : / Ale postaram się to zmienić. Dzisiaj z samego rana post na temat nowych rzeczy. I recenzja kosmetyku.
 clean&clear głęboko oczyszczająca pianka do twarzy
Muszę powiedzieć, że mnie mile zaskoczyła, ponieważ ma przyjemny zapach , łatwo się rozprowadza i zmywa , a skóra jest gładka oczyszczona a nie wysuszona. Jest w wygodnym opakowaniu co ułatwia korzystanie. Ma przezroczyste opakowanie, więc widać ile pozostało produktu.
Czy polecam? Myślę, że tak. Ja jestem zadowolona.
Kupiłam też bardzo fajny top z primarku - czarny w białe kokardki.

English:
Hi Recently, I somehow did not manage  to find time to blog: /  But I'll try to change it. Today in the morning post about new things. I review  the cosmetic.  clean & clear deep cleansing facial foam I must say that my pleasant surprise, because it has a pleasant scent, easy to distribute and washes, and the skin is smooth and not dry cleaned. It is in a convenient package for easy use. It has a transparent container, so you can see how close the product. you recommend? I think so. I am happy. I also bought a very nice top of primarku - black with white bows.
kupiony w Rossmannie za 13 zł
Rossmann bought in for about 4$  
Niedługo dobiorę jakąś stylizacje do tego topu:);p
Soon will choose some outfits for the masthead :) P by Marti:*


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Kolejne zmiany...

Hej kochani,Miałam częściej odwiedzać Was tutaj. Ale były kolejne zmiany w moim życiu (w pracy) i jeszcze trochę szykuje się zmian (remonty itp.). Ale te zmiany, które będą nie powodują brak czasu. Dodatkowo teraz pracuję w innych godzinach co spowoduje, że będę mogła zająć się na dobre blogowaniem. Ale tym razem wiem to na pewno... i wiem, że to się uda. Jest to jeden z moich celów na ten rok.Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo ;*
Hej kochani,
Zauważyłam ostatnio, że brakuje mi bardzo blogowania. Ale było kilka zmian i sytuacji, które pochłonęły mój wolny czas i przede wszystkim też energię. Nowa praca, której grafik jest naprawdę różny. Ponieważ pracuję w sklepie odzieżowym Sinsay, a więc weekend też się wlicza. Spowodowało to, że na początku nie mogłam się ogarnąć. Ciągle byłam zmęczona. Ale wracam do żywych i do blogowania. Myślę, że się uda. Przyzwyczaiłam się do tego trybu życia i znalazłam sposób by mieć w miarę na wszystko czas. Miłego dnia i buziaki. Do następnego;* 

Sobotni spacer

Hej kochani,

W weekend pojawiło się słoneczko. Korzystając z tego, że mieliśmy wolną sobotę wybraliśmy się na spacer. Cudownie tak spacerować gdy wreszcie pojawiła się taka pogoda. Zostawiam kilka zdjęć ze spaceru. Przy okazji możecie zobaczyć moją stylizację.

Kurtka- Sinsay Bluza - Zara Spodnie - Sinsay Plecak - Reserved