Przejdź do głównej zawartości

Dzień Kobiet ♥

Hej kochane,

○ Dziś nasz dzień ! Choć powinnyśmy być doceniane cały rok. Niech będzie, że dziś w szczególności. Ja dziś siedzę w domu i się relaksuje. Jutro natomiast z okazji dzisiejszego dnia rodzinką idziemy na pizzę. Dawno nie byliśmy z rodzeństwem gdzieś razem. Szkoda, że jeden z braci z żoną jest tak daleko i nie może być.
A Wy jak spędzacie dzisiejszy dzień ?
○ Dziś dostałam bukiet tulipanów ♥ Koniecznie musiałam zrobić zdjęcia.
cudowne kwiatuszki ♥


○ Wszystkiego najlepszego dla Was :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Flower

Hej kochani,

Chciałam Wam na szybko pokazać moją stylizacje z soboty. Postawiłam na spodnie w kwiaty, które są najważniejsze w tej stylizacji. Ale, żeby nie było zwyczajnie założyłam letnie ponczo z frędzlami. Jak Wam się podoba?
Zapraszam również na instagram @mmarti122

Weselny klimat

Hej kochani,


Ostatnio byłam na weselu i z racji tego chciała Wam pokazać kilka zdjęć ( w tym też stroju). Jedzonko było pyszne i brzuch pękał, a nogi bolały od tańca.Wesele było jak najbardziej udane. Nie zrobiłam wiele zdjęć na sali, ponieważ nawet nie było zbytnio na to czasu. 


Szybkie zdjęcie z Dawidem i jego siostrą :
Samochód młoda para miała piękny:
Na deser były lody:
 Były pyszne drinki:
Na koniec jedno z poprawin:

Kolejne zmiany...

Hej kochani,Miałam częściej odwiedzać Was tutaj. Ale były kolejne zmiany w moim życiu (w pracy) i jeszcze trochę szykuje się zmian (remonty itp.). Ale te zmiany, które będą nie powodują brak czasu. Dodatkowo teraz pracuję w innych godzinach co spowoduje, że będę mogła zająć się na dobre blogowaniem. Ale tym razem wiem to na pewno... i wiem, że to się uda. Jest to jeden z moich celów na ten rok.Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo ;*