Przejdź do głównej zawartości

Happy

Hej kochani,

○ Wreszcie mogę powiedzieć zdrowa i pełna życia ;) Powróciła do mnie moja energia i mam sporo rzeczy do zrobienia na ten tydzień. Ale to dobrze, ponieważ podczas chorowania człowiek ma sporo czasu na nic nie robienie. Nie ma wtedy siły. Ale ma za to czas aby dużo myśleć. Zobaczymy co uda się zrealizować z moich planów na ten tydzień. Będę Was informować.
○ Dobrze, że jest już wiosna i coraz to piękniejsze dni, które nakręcają do działania. Hmm.. cudownie wrócić do ''żywych'' !

zdjęcie z dnia 22 marca ;)

Do jutra ♥

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz ♥

Popularne posty z tego bloga

Flower

Hej kochani,

Chciałam Wam na szybko pokazać moją stylizacje z soboty. Postawiłam na spodnie w kwiaty, które są najważniejsze w tej stylizacji. Ale, żeby nie było zwyczajnie założyłam letnie ponczo z frędzlami. Jak Wam się podoba?
Zapraszam również na instagram @mmarti122

Weselny klimat

Hej kochani,


Ostatnio byłam na weselu i z racji tego chciała Wam pokazać kilka zdjęć ( w tym też stroju). Jedzonko było pyszne i brzuch pękał, a nogi bolały od tańca.Wesele było jak najbardziej udane. Nie zrobiłam wiele zdjęć na sali, ponieważ nawet nie było zbytnio na to czasu. 


Szybkie zdjęcie z Dawidem i jego siostrą :
Samochód młoda para miała piękny:
Na deser były lody:
 Były pyszne drinki:
Na koniec jedno z poprawin:

Kolejne zmiany...

Hej kochani,Miałam częściej odwiedzać Was tutaj. Ale były kolejne zmiany w moim życiu (w pracy) i jeszcze trochę szykuje się zmian (remonty itp.). Ale te zmiany, które będą nie powodują brak czasu. Dodatkowo teraz pracuję w innych godzinach co spowoduje, że będę mogła zająć się na dobre blogowaniem. Ale tym razem wiem to na pewno... i wiem, że to się uda. Jest to jeden z moich celów na ten rok.Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo ;*